Pełna infrastruktura miejska i dobra komunikacja z centrum Warszawy

Inwestycja „Pasaż Abrahama” znajduje się w atrakcyjnej przestrzeni na warszawskim Gocławiu. Pobliskie jezioro Balaton wraz z okalającym parkiem to rekreacyjne centrum dzielnicy. Przychodzą tu rodziny z dziećmi, osoby uprawiające sporty czy chcące posiedzieć nad wodą. Przez tę część miasta przepływa kanał Gocławski, wpadający do Jeziora Gocławskiego i kanał Nowa Ulga, łączący się z niezbyt odległą Wisłą.

Na Gocławiu znajduje się pełna infrastruktura miejska z licznymi kawiarniami, klubami, pubami, sklepami i punktami usługowymi. W pobliżu są 3 kościoły, 6 szkół, przedszkola, CH Atrium Promenada, pływalnia Wodnik, Hangar 646 z trampolinami, siłownie i kluby sportowe. Z obiektów wartych zobaczenia warto wymienić Przyczółek Grochowski, pomnik generała Fieldorfa, rzeźbę kota niezależnego Cyryla, Klub Kultury Gocław czy Centrum Plastyki.

Przewagi

Przestrzeń

Wygodne, komfortowe mieszkania z przestronnymi balkonami, loggiami i tarasami – również na dachu budynku.

Światło

Zoptymalizowany układ pomieszczeń zapewniający dostęp do światła dziennego

Lokalizacja

Bliskość terenów rekreacyjnych, komunikacji miejskiej, placówek oświatowych, punktów usługowych, punktów opieki medycznej,

Architektura

Dzięki wizji naszych projektantów, Pasaż Abrahama będzie prawdopodobnie najbardziej nowoczesnym i reprezentacyjnym budynkiem w okolicy. Charakter inwestycji tworzy zarówno wyrafinowane zagospodarowanie przestrzeni, jak i użycie szlachetnych materiałów. Architekci mieli tu możliwość zastosowania rozwiązań ciągle jeszcze nie należących do standardu, jak choćby wykorzystanie dachów w roli tarasów, także w roli tworzącej dodatkowy poziom lokalu. Całość dopełniają detale, zapewniające wygodną i bezproblemową eksploatację w długiej skali czasu.

Przykładowe Apartamenty

Apartament 20

Wygodne, komfortowe mieszkanie o stosunkowo niewielkim metrażu, posiadające jednak zarówno duży balkon, jak i widok na dwa kierunki świata.

Może pełnić rolę kawalerki dla osoby o większych wymaganiach, którą dzięki możliwości przestawiania ścianek działowych można adaptować również do innych funkcji.

Podobnie jak dla innych lokali, jest możliwość dołączenia komórki lokatorskiej i miejsca w garażu.

Apartament 40

Szczególną cechą lokalu 40 (oraz podobnych na innych piętrach) jest dostęp do północnego światła oraz możliwość swobodnego kształtowania układu pomieszczeń, które ten dostęp posiadają.

Północne światło jest cenione przez artystów wizualnych – grafików, plastyków, malarzy – ponieważ zapewnia przez większą część dnia równomierne, dobrze rozproszone oświetlenie o ujednoliconej barwie. Ten rodzaj oświetlania zapewnia komfort również dla pracy biurowej i wypoczynku.

Apartament 60

Lokal położony na najwyższym, siódmym piętrze, posiadający szczególne cechy.

Prócz standardowych dla wszystkich lokali zalet, takich jak bliskość terenów rekreacyjnych, komunikacji miejskiej, placówek oświatowych, punktów usługowych, punktów opieki medycznej, posiada m.in. taras dachowy, zapewniający możliwość unikalnego w skali Warszawy komfortu domowej rekreacji w klasie „penthouse”. Dostęp na taras prowadzi przez spiralne schody z balkonu.

Stan realizacji

Jesień 2021

 

 

Jesień 2022

 

 

 

 

 

 

Listopad 2022

 

 

 

 

Luty 2023

 

 

 

Maj 2023

 

 

Wrzesień 2023